Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options
change Language: FA | EN

درباره ما

تامین کننده لوله، اتصالات و تجهیزات

خطوط انتقال انرژی و نفت و گاز

شرکت توسعه انرژی عمران ایده

شرکت توسعه انرژی عمران ایده با پشوانه علمی و رعایت اصول مهندسی و استانداردهای روز جهانی در راستای ارائه خدمات تامین متریال لوله مورد نیاز صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی فعالیت تجاری خود را آغاز نموده است.
در حال حاضر یکی از برزگترین عرضه کنندگان لوله، اتصالات، شیرآلات و فلنج های کربن استیل، استینلس استیل و آلیاژی مورد مصرف طرح ها و پروژه های صنعتی در ایران می باشد و توانسته است گسترده بسیاری وسیعی از نیازهای مشتریان داخل کشور را تامین نماید.
این مجموعه توانسته است با بهره گیری از کادری مجرب در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی همکاری تجاری وسیعی با تامین کنندگان و تولید کنندگان برندهای معروف در سراسر جهان (اروپا، آسیا و …) ایجاد نموده و یکی از طرف های قراردادی ثابت و مطمئن باشد. تمامی کالاهای ارائه شده توسط این شرکت بر اساس استانداردهای معتبر جهانی بوده و توانسته است پاسخگوی نیازمندی های فنی کارفرمایان و مشتریان این حوزه باشد.
این شرکت مفتخر است که با برخورداری یکی از بزرگترین انبارهای لوله و اتصالات (تمامی سایزها، کلاس ها و متریال) در امارات و هلند، و همچنین سیستم انبارشی وسیع و پرسنل مجرب و سرلوحه قرارداد اصل مشتری مداری، سفارشات مشتریان را در کوتاهترین زمان با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب تامین نموده و به یاری خدا رضایت مشتریان را جلب و نیز توانمندی های خود را به اثبات رساند.

8+

حوزه فعالیت حرفه ای

10

تجارب سالها

15+

شرکای تجاری